SMIT Services s.r.o.

Společnost SMIT Services s.r.o. pro vás zajistí komplexní konzultační servis dle vašich potřeb. Náš přehled je velice široký díky spolupráci se zkušeným okruhem odborníků v marketingu, prodeji a ICT.

  • Zanalyzujeme celý váš bussines.
  • Navrhneme řešení problematických částí s důrazem na inovace a moderní technologie.
  • Zoptimalizujeme kompletní marketignové a prodejní procesy.
  • Společně naimplementujeme vhodné řešení.

Pokud máte problémy s koncepčním řešením marketingu či prodeje a vidíte v této oblasti rezervy, je správný čas s tím něco udělat.

Vždy se najde nějaká překážka… nedostatek času, absence personálních sil nebo se nechcete do velkých změn pouštět sami. A přesně v takových situacích vám pomůžeme my!

Příprava vlastního projeku na porovnání CRM dodavatelů (www.vyber-crm.cz). Konzultační činnost pro obchod a marketing na Palmknihy.cz a Boltjes group. externí spolupráce na dalších subjektech.

Konzultační činnost pro start-upy Restu.cz (rezervační systém pro restaurace), upTaxi (mobilní taxi-platforma s integrovaným marketingovým zázemím), Palmknihy.cz (tradiční prodejce e-knih) a další projekty. Příprava vlastních produktů pro rok 2015.

Maximální nasazení ve společnosti Whirlpool ČR, které vedlo k úspěšně nasazeným projektům v oblasti mobilních aplikací pro obchod a marketing. Komplexní konzultační činnost, příprava strategie pro hradecký start-up Designeros, prodejní online galerii. Spolupráce se společnosti mForce – vývoj, prodej a implementace mobilních aplikací.

Rok ve znamení nasazení cloudového CRM řešení pro marketing a poprodejní servis ve spojení s eshopem pro B2B a B2C v rámci společnosti Whirlpool ČR.

Naši zákazníci

Kdo jsme

Kdo jsme